Zábal z mořských řas
Zábal z mořských řas

Zábal z mořských řas přináší to nejlepší pro Vaše tělo

Zábal z mořských řas má blahodárné účinky na celé Vaše tělo. Nejlepší účinky pocítíte, pokud trpíte například ekzémy či jiným kožním onemocněním. Mořské řasy mají blahodárné účinky i na celulitidu a zlepšují látkovou výměnu. Pravidelné zábaly a koupele jsou vynikajícím doplňkem při odtučňovací kúře. Mořské řasy jsou velice oblíbené v kosmetických salonech.

V tomto zážitku můžete očekávat nejen samotný zábal, ale nejdříve na Vás bude čekat peeling, pomocí kterého se Vaše tělo zbaví nečistot a zbytečných látek. Dále bude následovat zábal a na závěr je pro Vás ještě připravena masáž zeštíhlujícím oleogelem.

Celý tento zábal působí harmonicky a uvolněně. Při odchodu se nemusíte bát jakýchkoliv známek řas na Vašem těle, žádný zápach, žádné viditelné stopy. Vidět bude jen síla, vitalita a zdravější tělo.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zábavnost
18%
nadšení
37%
strach
8%
radost
82%
náročné psychicky
12%
náročné fyzicky
7%
relaxace
100%
pro dospělé
100%
pro seniory
100%
nespoutanost
70%
zkušenosti
71%
rozhled
31%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.