Zábal z hroznového vína
Zábal z hroznového vína

Hroznového víno jinak. Zábal z hroznového vína každého potěší

Vinná réva je jednou z nejstarších rostlin, která je pěstována člověkem. Plody hroznového vína se používají na výrobu vína a také se přímo konzumují. Toto ovoce je druhým nejušlechtělejším ovocem na světě. Nijak neupravená dodává člověku energii a zlepšuje zdraví artérií, vylučuje z těla škodlivé látky a zlepšuje činnost ledvin. Víno je ale nemusí jen pít a jíst, díky antioxidantům, které působí proti stárnutí pokožky, je vhodné také k použití zábalů.
 
Zábal z hroznového vína Vám dokonale pročistí pokožku a prokrví unavenou pokožku. Nejdříve jsou pro Vás připravena jadérka, která jsou zdrojem síly a vitality. Z těchto jadérek je vyroben peeling, který odstraní veškeré odumřelé buňky. Poté následuje samotná masáž oleje, který je obohacen o éterické oleje z citrónu. Tato masáž posílí a prokrví unavenou pokožku. Na závěr Vás čeká osvěžující hydratující ošetření, po kterém bude Vaše pokožka dokonale hydratovaná a svěží.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné fyzicky
2%
náročné psychicky
5%
pro seniory
100%
pro ženy
100%
pro muže
50%
strach
15%
adrenalin
17%
časově náročné
29%
relaxace
85%
zkušenosti
75%

Vally
pro muže 50%
pro ženy 100%
pro seniory 100%
náročné psychicky 4%
náročné fyzicky 1%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.