Růžový zábal
Růžový zábal

Růžový zábal dodá krásu a svěžest

Růže jsou jednou z nejoblíbenější květinou na celém světě. Ovšem jen málokdo ví, že se tyto krásné květy dají použít i jinak, než jen jako okrasa v zahrádce či ve váze. Růže jsou plné vitamínů. Obsahují karoten, vitamíny B1, B2, P a K. Vitamín B1 ovlivňuje funkci svalů a nervového systému, B2 zajišťuje obnovu a růst buněk. Nejvíce se u růží ovšem cení vitamín C, tedy spíše jeho obsahu. Tento vitamin je důležitý pro normální funkci organismu a zlepšuje například pružnost cév a dýchací cesty.
 
Výhody této krásné rostliny je možné také využít pomocí tzv. růžového zábalu. Nechte provonět svou pokožku a odpočinout mysli. Růžový zábal zbaví Vaše tělo nečistot. Nejdříve bude příjemně vyhlazeno přírodním peelingem z jemně drcených olivových pecek. Po tomto peelingu bude Vaše tělo zabaleno do směsi olejů a krémů s obsahem esenciálních olejíčků, včetně výtažků z okvětních plátků růží. Zábal také prospívá k vyhlazení a zpevnění pokožky. Dopřejte Vašemu tělo jen to nejlepší díky růžovému zábalu.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné fyzicky
1%
náročné psychicky
0%
pro ženy
100%
pro seniory
100%
pro muže
100%
pro dospělé
100%
relaxace
84%
zábavnost
32%
nadšení
76%
radost
66%
pro děti
11%
zkušenosti
72%

Jaroslava Bauerová
pro dospělé 100%
pro muže 100%
pro seniory 100%
pro ženy 100%
náročné psychicky 0%
náročné fyzicky 1%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.